Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Üzerinden Direk Bağlanma bilgileri ile birlikte sizlere mail adresi, faks numarası ve şikayet hattı, canlı destek ve Twitter destek hakkında en güncel detayları iletiyoruz.

0
331

Vodafone müşteri hizmetleri milyonlarca kullanıcısına en hızlı ulaşan firmalar arasında yer almaya devam ediyor. Gerek sesli yanıt sistemi, gerekse de müşteri hizmetlerinin kalitesi ile beğeni toplayan Vodafone’un müşteri hizmetleri hakkında pek çok bilgiyi sizlere aktarmak istiyoruz.

Zeoco ekibi olarak sizlere Vodafone müşteri hizmetleri direk bağlanma, güncel iletişim telefon numarası bilgileri, mail adresleri ve faks numaraları aktaracağız.

 Vodafone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası 0542 542 00 00’dır. Bu numarada Vodafone’un sabit ve diğer hatlar üzerinden operatör telefon numarasıdır. Eğer bir Vodafone müşterisi iseniz müşteri hizmetleri ile görüşmek için sadece 542 tuşlayarak da arayabilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası günün her dakikası sizlere her konuda hizmet vermektedir. Bireysel müşteriler için sunulmakta olan 0542 542 00 00 ve 542 telefon numaralarını arayarak her türlü konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Kurumsal Telefon Numarası


Vodafone müşteri hizmetleri kurumsal telefon numarası 542’dir ve aradıktan sonra ilk sesli yanıt sisteminde 2’yi tuşlamanız gerekmektedir.  Vodafone Kurumsal menüsünde sadece firmalara ve kurumsal olarak hat sahibi olan müşterilere destek olunmaktadır.

Vodafone kurumsal telefon numarası ile iletişime geçerek gerek hizmet almak için, gerekse de var olan hizmetleriniz ile ilgili destek almak için görüşme sağlayayabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019


Vodafone müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanılır diye soruyorsanız işte yanıtı. Eğer bir Vodafone müşterisi iseniz 542’yi tuşlayarak, değilseniz 0542 542 00 00’ı arayarak sırası ile 1-1-6 tuşladığınızda doğrudan müşteri temsilcisi operatörü ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma işlemi yukarıdaki kadar basit olur iken bu adım sadece bireysel Vodafone müşterileri için geçerlidir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Canlı Destek


Vodafone müşteri hizmetleri aynı zamanda canlı destek bölümünden 7/24 sizlere yardımcı oluyor. Eğer telefon ile görüşmek istemiyorsanız Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirerek yazılı olarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Twitter


Vodafone müşteri hizmetleri Twitter üzerinden de sizlere her an yardımcı oluyor. Yenilikleri seven ve teknolojiyi de yakından takip eden Vodafone ekibi artık Twitter üzerinden de sizlere destek sağlıyor.

Hemen Twitter sosyal medya uygulamasına girip Vodafone’a mesaj olarak soru, öneri ve isteklerinizi ilettiğinizde hızlı bir dönüş alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here