Vodafone Bedava İnternet

Zeoco olarak sizlere Vodafone Bedava İnternet 2019 Kampanyaları hakkında bilgiler veriyoruz. En güncel hediye internet paketlerinden yararlanarak bol bol GB kazanmak için yazımızı inceleyin.

0
441

Vodafone kullanıcılar 2019 bedava internet paketleri ile internete doyacak. Vodafone bedava internet paketleri 2019 nasıl yapılır ve Vodafone hediye internet 2019 seçeneklerinden tüm güncel bilgileri aktarıyoruz. Bununla birlikte arama motorlarında sıkça sorulan Vodafone Bedava İnternet Hilesi 2019 sorusuna da cevap almış olacaksınız.

Vodafone bedava internet kampanyaları hem faturalı hat sahipleri, hem de faturasız hat sahipleri tarafından ayrı ayrı sunuluyor. En güncel Vodafone hediye internet paketleri ile yazımıza devam ediyoruz.

Vodafone Bedava İnternet 2019

Vodafone’un kendine ait olan veya anlaşmalı olduğu bedava internet veren uygulamalar ve yöntemler şu şekildedir;

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası 2019


Vodafone’un kendine ait olan Vodafone Yanımda uygulaması her sene farklı kampanyalar ile hediye internet veriyor. Kullanmakta olduğunu akıllı telefonunun uygulamalar marketine girerek Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek her hafta düzenli olarak 500 MB hediye internet veya 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasında aynı zamanda Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak ek hediye internet kazanabilirsiniz. Buraya girdikten sonra karşınıza gelen çarkı çevirerek değişen miktarlarda bedava internet kazanabilirsiniz.

İnternet Avcıları Oyunu ile Vodafone Bedava İnternet


Hem oyun oynayıp, hem de bedava internet kazanmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise hemen uygulama marketlerinize girerek “ İnternet Avcıları “ oyununu indirin. Oyunu oynadığınız her saat ve gün bedava hediye internet kazanma şansı yakalayın.

Unutmayın; Vodafone hediye internet için bol bol oynamanız gerekiyor.

Freezone Ailesi ile Vodafone Bedava İnternet


Vodafone hat kullanıyor ve 26 yaşından küçükseniz bol bol hediye internete hazır olun. Vodafone Freezone ailesine katılarak 1 gün içerisinde kullanabileceğiniz 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Eğer 26 yaşından küçükseniz ve hattınızı aile bireylerinden biri üzerine aldıysanız 4 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için Vodafone müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yetecektir.

Pazartesi Kampanyası ile Vodafone Bedava İnternet


Vodafone hat kullanıcıları her pazartesi günü yapacakları TL yükleme işlemi ile birlikte 2 GB bedava internet kazanıyor. Faturasız hat kullananlar 30 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında hediye internet kazanıyor. Vodafone bedava internet isteyenler hatlarında TL yok iken muhakkak bu fırsattan yararlansınlar.

Bu kampanyanın sadece 26 yaş ve altı faturasız hatlarda geçerli olduğunu belirtelim.

Vodafone Yedek ile Bedava İnternet


Faturalı hat kullanıyor ve tarifeniz Akıl Küpü tarifesi ise yıl içerisinde 3 kez Vodafone 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanmak için kısa mesaj ile 500 Yedek MB yazarak 3636’ya ücretsiz gönderin, gelsin internetler.

4.5 G Kampanyası ile Vodafone Bedava İnternet


Yeni gelen 4.5 G bağlantı hızı ile birlikte Vodafone’da kullanıcılarına hediye internet veriyor. Eğer hattınız 4.5 G destekliyor ise hemen kısa mesaj ile 4.5G yazıp 4545’e gönderin.

Vodafone bedava internet kampanyasından bir ay boyunca geçerli olan 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

E-Fatura ile Ödemelerde Vodafone Bedava İnternet


Faturalarınızı artık elektronik ortamda alarak Vodafone bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. E-faturaya geçerek kazanacağınız 1 GB hediye internet tam 15 gün boyunca geçerli oluyor.

Vodafone hediye internet 2019 kampanyasından yararlanmak için E-Fatura boşluk E-Posta yazıp 7000’e göndermeniz yeterli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here