Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Bedava İnternet

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Bedava İnternet

Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone abonelerinin bedava internet kazanmak için başvurabileceği birçok yol mevcut. Peki hangi operatör, hangi uygulama ve kampanyalarla ne kadar internet veriyor, bunları kazanmamız için ne yapmamız gerek?

Mobil internet kullanımınız artıyor, faturalar ya da abonelik paketleriniz pahalı geliyorsa bedava internet veren uygulamalar imdadınıza yetişebilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un kullanıcılarına ücretsiz internet paketleri sunduğu pek çok uygulama ve kampanyası mevcut.

Söz konusu bedava internet uygulamaları her geçen dönemde değişim gösteriyor. En güncel bilgilere ise bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi de lafı daha fazla uzatmadan bedava internet veren uygulamalara yakından bakalım.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları

Selfy Gece

Türk Telekom aboneleri, Selfy servisinin gece uygulamasıyla günün belirli saatleri arasında interneti sınırsız kullanabiliyorlar. Bunun için faturasız hat sahibi olmak ve tek seferde 30 TL veya üzeri bakiye yüklemesi yapmak gerekiyor. Eğer bu şartları karşılıyorsanız, “gece” yazarak 4545’e mesaj gönderebilirsiniz. İnternet kullanımlarınız akşam 21.00 ile sabah 9.00 arası ücretsiz olacak.

Türk Telekom Site ya da Uygulaması ile TL Yükleme

Faturasız hatta sahipseniz TL yüklemenizi Türk Telekom internet sitesi yada mobil uygulaması üzerinden yaparak ücretsiz internet kazanabilirsiniz. 30 TL alt yüklemelerde günlük 1 GB, 30 TL üzeri yüklemelerde ise haftalık 1 GB hediye ediliyor. Katılım için 1 GB KAZAN yazıp 5555’e mesaj atmanız gerek.

Vodafone bedava internet kampanyaları

Arkadaşını Getirene 15 GB İnternet

Eğer Vodafone abonesiyseniz ve başka operatör kullanan arkadaşınız varsa, kendisini Vodafone’a geçmeye ikna ederek 15 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız interneti 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Bunun için Yanımda uygulaması içinden Hikayeler bölümünü ziyaret edip arkadaşınıza davetiye göndermeniz, arkadaşınızın o davetiye üzerinden Vodafone’a geçiş yapması şart.

İnternet Avcıları (26 yaş altı)

26 yaş altı Vodafone Freezone kullanıcıları, Google Play Store ya da App Store’dan İnternet Avcıları oyununu indirebilirler. Pokemon Go benzeri bir yapıda olan oyun size bit adındaki robotları yakalamanız için fırsat veriyor, yakaladığınız robotlarla mağaza bölümünden dilediğiniz internet paketini ücretsiz olarak satın alabiliyorsunuz.

Turkcell Bedava İnternet Uygulamaları

Dijital Operatör, Salla Kazan

Turkcell kullanıcılarının Android ve iOS telefonlarına yükleyebilecekleri Dijital Operatör uygulamasında Salla Kazan bölümüne girerek internet kazanabilirler. Salla Kazan kampanyası, her Turkcell abonesi için haftada bir kez kullanıma açılıyor.

Turkcell Yaani Kampanyası

Yaani arama motorunu kullanan Turkcell aboneleri, 10 gün içinde 20 Yaani araması yaparak bedava 1 GB internet kazanabilirler. Kazanılan internet paketleri ise uzun süre boyunca kullanılabiliyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir