Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Üzerinden Direk Bağlanma bilgileri ile birlikte sizlere mail adresi, faks numarası ve şikayet hattı hakkında en güncel detayları iletiyoruz.

0
312

Turkcell müşteri hizmetleri Türkiye’nin en hızlı ve güçlü ağlarından biri. Milyonlarca aktif kullanıcısı olan telekominasyon şirketi Turkcell sağladığı bu güçlü ağ ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor. Turkcell bireysel müşteri hizmetleri ile birlikte aynı zamanda farklı olarak Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri sağlıyor. Her iki sistemde soru ve sorunlarınız için en hızlı şekilde destek oluyor.

Sizlere Zeoco.com olarak Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgiler verirken aynı zamanda bireysel ve kurumsal müşteri hizmetlerinin iletişim bilgileri, faks numarası ve mail adresini aktarmak istiyoruz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Turkcell müşteri hizmetleri güncel telefon numarası 0532 532 00 00’dır. Sabit ve diğer operatörler üzerinden Turkcell müşteri hizmetleri iletişim bilgisi arayanlar bu numarayı çevirerek herhangi bir ücret ödemeden görüşme sağlayabilir. Turkcell aboneleri ise sadece 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir.

Turkcell müşteri hizmetleri numarası üzerinden iki farklı seçim yaparak işlemlerinizi halledebilirsiniz. İster sesli yanıt sistemini kullanarak, isterseniz operatöre bağlanarak bilgi alabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma ile ilgili bilgiler için tıklayarak ilgili bölüme geçebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Kurumsal Telefon Numarası


Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri telefon numarası 0532 532 00 00 olarak güncellendi. 2019 yılında yapılan güncelleme ile birlikte telefon numarasını aradığınızda öncelikle sesli yanıt sisteminde Bireysel / Kurumsal seçeneklerinden birini seçerek işlem yapabilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetleri kurumsal adımı için 0532 532 00 00 aradıktan sonra 2 tuşuna basmalısınız.

Turkcell müşteri hizmetleri kurumsal sekmesi bireysel bölümüne göre daha hızlı yanıt verir iken ilgi alanları da farklıdır. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri, Turkcell tarafından sunulan Kurumsal Çözümler ile ilgili tüm konularda sizlere destek olmaktadır.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019


Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019 yılında bekleme yapmak istemeyenlere güzel haberimiz var. Turkcell müşterisi iseniz 532, değilseniz 0532 532 00 00 aradıktan sonra önce 1 daha sonra 0 tuşlamasını gerçekleştirerek müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Bu adım sadece Turkcell bireysel müşteriler ve faturasız hat sahipleri ile ilgili işlem menüsüdür.

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda faturalı hat sahipleri 532 aradıktan sonra sesli yanıt sistemine “ müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum “ yanıtı verdikten sonra yeni gelen “ yapılacak işlem nedir “ sorusuna “ diğer “ cevabını vererek bağlantı gerçekleştirebilir.

Farklı operatörlerden Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda da bilgi vermek istiyoruz. Turkcell hat kullanmamanıza rağmen müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak için 0532 532 00 00 aradıktan sonra 2 ve tekrar 2 tuşlamasını yaparak Turkcell müşteri hizmetleri direk bağlanma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Mail Adresi


Turkcell müşteri hizmetleri mail adresi sizlere her konuda destek oluyor. Turkcell bireysel müşteri hizmetleri mail adresi turkcell-bireysel-iletisim@turkcell.com.tr ’dir. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri mail adresi ise turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr ‘dir.

Turkcell müşteri hizmetlerine mail üzerinden 7/24 iletişime geçebilir ve yanıt alabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Faks Numarası


Turkcell müşteri hizmetleri faks numarası ile her türlü istek, öneri ve talepleriniz konusunda faks gönderimi sağlayabilirsiniz. Turkcell güncel müşteri hizmetleri faks numarası 0 212 313 00 99 ‘dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here