Turkcell Bedava İnternet

2019 yılının en güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları bir arada. Zeoco olarak Turkcell Salla Kazan ve Dijital Operatör üzerinden sunulan tüm Turkcell hediye internet seçeneklerini sizlere sunuyoruz.

0
513

Turkcell hat kullananlar için her zaman yararlanabileceğiniz en güncel bedava internet paketi kampanyalarını aktarmak istiyoruz. Turkcell hediye internet almak için aşağıdaki seçeneklerden sizler için en uygun olanları değerlendirebilirsiniz. Yazı içeriğimiz Turkcell tarafından sunulan kampanyalar doğrultusunda anlık olarak güncellenecek ve sizlere en yeni Turkcell bedava internet 2019 seçenekleri aktarılacaktır.

Turkcell bedava internet almak isteyen hat sahipleri gerek Turkcell uygulamaları üzerinden gerekse de kampanyalardaki talimatları uygulayarak anında hediye internet alabilirler. Bedava internet seçenekleri faturalı hat sahipleri için ayrı, faturasız hat sahipleri için farklıdır.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2019

2019 yılında gerek Turkcell’e ait olan, gerekse de farklı uygulamalar ile yapılan anlaşmalar ile sunulan Turkcell hediye internet kampanyaları aşağıda yer alıyor. Bu uygulamalar ile gerek bir kez, gerekse de birden fazla kez bedava internet kazanabilirsiniz.

Salla Kazan ile Turkcell Bedava İnternet


Turkcell Dijital Operatör uygulaması hem faturalı hat sahiplerine, hem de faturasız hat sahiplerine sürekli olarak bedava internet veriyor. Turkcell salla kazan internet kampanyası her hafta verilir iken tek yapmanız gereken uygulamaya giriş yapmak ve sol alt alanda yer alan Salla Kazan butonuna tıklamak.

Turkcell hediye internet kampanyası için Salla Kazan uygulamasını kullananlar bu yöntem ile her hafta en az 1 GB hediye internet kazanabilir.

Yaani Arama Motoru ile Turkcell Bedava İnternet


Turkcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri de “ Yaani Arama Motoru “ ile veriliyor. Hem Android, hem de iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon sahibi olanlar Yaani Arama Motoru uygulamasını indirerek kullanmaya başlayıp anında 1 GB bedava internet kazanabilir.

Yaani Arama Motoru ile Turkcell Bedava İnternet kampanyasından yararlanacak olanlar ek GB almak için uygulamayı devamlı kullanabilir. Yaani arama motorunun mobil uygulamasını en az 10 gün kullanıp 20 arama gerçekleştirmeniz durumunda ek olarak 1 GB daha hediye internet kazanabilirsiniz.

Goller Cepte ile Turkcell Bedava İnternet


Turkcell Hediye İnternet seçeneklerinden bir diğeri de fanatik taraftarları bekliyor. Goller Cepte uygulamasını kullanan Turkcell müşterileri otomatik olarak 500 MB bedava internet kazanıyor.

Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanıcıları taraftarı oldukları Goller Cepte uygulamasını indirerek bedava internet hediyelerini alabilirler.

GNÇ Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet


Turkcell Bedava İnternet veren uygulamalar arasında bir diğeri GNÇ uygulaması. Turkcell GNÇ uygulamasını işletim sisteminize göre App Store veya Google Play Store üzerinden indirip Çatlat bölümüne tıklayarak bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell GNÇ bedava internet kampanyası her kullanıcıya haftada 2 kez hediye internet vermektedir.

BİP Uygulaması ile Turkcell Bedava İnternet


Turkcell BİP uygulaması hediye internet veren en iyi seçeneklerden biri. BİP uygulamasını kullananlar çeşitli yöntemler ile bedava internet kampanyaları seçeneklerinden yararlanabilirler.

Turkcell BİP ile konuşan, mesajlaşan ve arkadaşını BİP uygulaması kullanmaya davet eden herkes 1 GB bedava internet kazanabilir. BİP uygulaması içerisinde yer almakta olan “ Sürpriz Nokta “ bölümünü ara ara ziyaret ederek buradan gelen Turkcell hediye internet kampanyaları da değerlendirilmelidir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019

2019 Turkcell bedava internet paketleri ekibimiz tarafından sizler için özenle hazırlandı. Turkcell’in sağladığı bedava internet seçeneklerinden yararlanarak sürekli olarak Turkcell ücretsiz internet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası


Turkcell bedava internet paketleri arasında ilk seçenek tarifenizi 2’ye katlayacak olan Enflasyonla Mücadele Kampanyası. Turkcell 4.5G bedava internet seçenekleri arasında yer almakta olan bu kampanya mevcut paketinizdeki datanızı tam olarak ikiye katlıyor.

Turkcell hediye internet kampanyasında yararlanmak isteyenler öncelikle BİP uygulamasını indirmeli ve ardından Enflasyonla Mücadele kanalına üye olmalıdır. Turkcell tarafından bu kampanya yıl içerisinde sadece 2 kez sunulmaktadır.

Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell bedava internet paketleri 2019 seçeneklerinden bir diğeri ve en popüler olanı ise PayCell 3 GB bedava internet kampanyası oluyor. PayCell kartınıza 100 TL yüklemeniz durumunda otomatik olarak 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanıyor.

Turkcell PayCell bedava internet paketi yıl içerisinde maksimum 3 kez alınabilmektedir.  

Turkcell Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası


Turkcell 2019 bedava internet paketleri arasında en popüler seçeneklerden biri de otomatik fatura ödeme talimatınız ile geliyor.

Turkcell otomatik fatura ödeme kampanyası ile birlikte Turkcell 2 GB bedava internet kazanmak için sadece ilk faturanızın otomatik ödeme ile yapılması gerekiyor. Akabinde hattınıza otomatik olarak hediye internetiniz tanımlanıyor.


Bilgi:Turkcell bedava internet nasıl yapılır? “ sorusunun cevaplarını tüm uygulamalar ve paketler için ayrı ayrı olarak sizlere aktardık. Ancak yapamadığınız bedava internet uygulamaları ve paketler ile ilgili yorum bölümünden yardım talep edebilirsiniz.


Bilgi: Turkcell bedava internet 222 ise sizlere kazandığınız bedava internet ve hediye internet ile ilgili bilgileri aktarmaktadır. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek Turkcell Bedava İnternet yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip ücretsiz olarak kazandığınız GB’lar hakkında bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here