Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Üzerinden Direk Bağlanma bilgileri ile birlikte sizlere mail adresi, faks numarası ve şikayet hattı hakkında en güncel detayları iletiyoruz.

0
198

Türkiye’nin en büyük iletişim markası olan Türk Telekom’un müşteri hizmetleri bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz. Her kanalda yer alan ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Türk Telekom ile herhangi bir soru, sorun, istek, öneri veya bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Zeoco ekibi sizler için Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma, Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası ve diğer iletişim kanalları ile ilgili 2019’un en güncel bilgilerini aktarıyor.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası


Türk Telekom müşteri hizmetleri telefon numarası 500 ve 444 1 500’dür. Türk Telekom müşterisi iseniz telefonunuzda direk olarak 500 tuşlayıp arayarak müşteri hizmetlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eğer bir Türk Telekom müşterisi değilseniz sabit hatlardan veya diğer operatörlerden 444 1 500’ü arayarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Türk Telekom müşteri hizmetleri 444’lü numarası eğer dakikanız varsa dakikalarınızdan düşer, bir dakika kampanyasında değilseniz dakikası 60 kuruştur.


Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır diye kara kara düşünmeyin. Sizler için ekibimiz en hızlı şekilde nasıl iletişime geçebileceğinizi öğrendi. İşte Türk Telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2019 tuş kombinasyonları;

444 1 500 veya 500’ü aradıktan sonra sırası ile; 2 – 1 – 0 veya 6 – 0 tuşlamasını kullanarak Türk Telekom müşteri hizmetleri operatörüne direk bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Sosyal Medya Hesapları


Türk Telekom müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak artık daha kolay. Hepimizin elinin altında olan sosyal medya sitelerinin tamamında yer almakta olan Türk Telekom kurumu buradan da müşteri hizmeti sunuyor.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için her adımı atan Türk Telekom soru, öneri, istek ve şikayet ile ilgili her konuda Facebook, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here