Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yılında faturalı ve faturasız hat sahiplerine farklı kampanyalar ve uygulamalar ile hediye internet sunuyor. İşte en güncel Türk Telekom hediye internet alma seçenekleri.

0
307

Türkiye’nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Türk Telekom 2019 yılında da da bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları, Uygulamalar ve Paketleri sizlere en güncel hali ile sunuyoruz.

Türk Telekom Hediye İnternet almak isteyen faturalı ve faturasız hat sahipleri aşağıdaki yöntemleri uygulayarak ücretsiz internetlerini alabilirler.

Türk Telekom Bedava İnternet 2019

En güncel Türk Telekom Bedava İnternet, Hediye İnternet ve Ücretsiz İnternet seçenekleri aşağıdaki gibidir;

Sil Süpür ile Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası her hafta Sil Süpür ile geliyor. Haftalık olarak sahip olabileceğiniz hediye internet ile bol bol GB kazanabilirsiniz. Sil Süpür ile Türk Telekom bedava internet 2019 yılında da en popüler seçeneklerin başında geliyor.

Kampanyadan yararlanmak ise çok kolay. Öncelikle Türk Telekom mobil uygulamasını indirin ve daha sonra da Sil Süpür oyununu indirerek mobil uygulamalara giriş yapın. Oyunu oynayın ve şansınıza gelen GB’ları bir hafta boyunca doya doya kullanın. Türk Telekom bedava internet kampanyası Sil Süpür’de her hafta Perşembe sabahı 08:00’da yenileniyor.


Arayanı Bil Plus ile Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un en çok kullanılan ek uygulamaları arasında yer alan Arayanı Bil Plus kullanıcılarına bol bol 1 GB bedava internet dağıtıyor. Hem faturalı hat sahipleri, hem de faturasız hat sahipleri Arayanı Bil Plus uygulamasını indirerek hediye internet alabilirler.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Türk Telekom’un ücretli bir uygulamasıdır ve aylık 2,90 TL ücreti bulunmaktadır. Eğer bedava internet istiyorsanız bu ücreti ödemelisiniz.


E-Fatura ile Türk Telekom Bedava İnternet

Tüm operatörler gibi Türk Telekom’da e-faturaya geçen kullanıcılarına bedava internet veriyor. Hem kağıt israfını önlemek, hem de Türk Telekom 1 GB bedava internet kazanmak için sizde e-fatura talebinizi iletebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet 2019 kampanyası için hemen kısa mesaj olarak 1GB boşluk E-Posta adresi yazarak 3008’e gönderin. Bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabileceğinizi de belirtelim.


4.5G ile Türk Telekom Bedava İnternet

4.5G hat sahibi olarak Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri size açılıyor. Eğer sim kartınız henüz 4.5 desteklemiyorsa hemen Türk Telekom bayilerinden ücretsiz olarak 4.5 hattınızı alıp daha sonra bir ay boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom hediye internet alabilirsiniz.

Hattınızı değiştirdikten sonra Türk Telekom ücretsiz internet almak için SMS ile 4.5G SIM yazıp 5555’e gönderin. Mesajdan sonra hattınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava interneti bir ay boyunca doya doya kullanın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here