Samsung Galaxy S10 Bildirim Işığı Nasıl Eklenir?

0
96

Günümüzde akıllı telefon teknolojisi, globalleşme ve her geçen gün yenilenen teknik donanımlar sayesinde sürekli olarak ileriye gitmektedir. Bununla birlikte, akıllı telefon üreticileri de kendilerini geliştirmekte ve kullanıcılarının isteğine göre teknolojik güncellemeleri sistemlerine sunmaktadır. Android altyapısı ile birlikte dünyanın en önemli telefon üreticilerinden bir tanesi haline gelen Samsung, bu anlamda kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Kullanıcıların isteklerine özel avantajlar sunan Samsung, bu yüzden de geri dönüş oranında memnuniyeti en yüksek firmalardan olmayı başarmıştır.

Samsung tarafından üretilen amiral modellerden olan Samsung Galaxy S10 ise genellikle farklı özelliklere sahip ve piyasada benzerlerinden çok daha önde olan bir telefondur. Bu sayede kullanıcı sayısı artan Samsung Galaxy S10 modeli ile ilgili sorular da, Samsung teknik ekibi tarafından başarı ile cevaplandırılmaktadır. Samsung Galaxy S10 modeli ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de, bildirim ışığının nasıl ekleneceği ile ilgilidir. Bunun için Samsung tarafından belirlenen üç farklı bildirim ışığı seçeneği bulunmaktadır. Bu çözümlerin avantajları ve dezavantajları olsa da, genellikle kilitli ekranda görünüm ve pil tüketimi açısından başarılı sonuçlar verdiği de bilinmelidir.

Bildirim Işığı Özelliğini Ekleme Adımları

Holey Light olarak da bilinen bildirim ışığı eklentisi, Samsung Galaxy S10 modelinin en çok seçenek sunan uygulamalarından bir tanesi olma başarısını göstermektedir. Aynı zamanda herhangi bir reklam ve uygulama içi satın alma işleminin olmaması da, Holey Light uygulamasının önemli bir başarı kazanmasını sağlamaktadır. Bildirim ışığını eklemek için yapılacak tek adım, bu uygulamayı yüklemek ve sonrasında renk tercihinde bulunmaktır. Tek eksiği ise yükleme esnasında vakit alan uzun süreli indirme zamanıdır.

Samsung Galaxy S10 Bildirim Işığı Eklemenin Nedeni

Samsung Galaxy S10 kullanıcıları, genellikle aktif alanda daha doğru ve başarılı bir teknolojiye sahip olmak için artık bildirim ışığı eklemek istiyorlar. Bu yüzden de LED ışığın daha başarılı bir şekilde kullanıldığı ve mesajlar ile aramalar için gereken bildirimlere çözüm sunduğu bilinmektedir. Bu sayede rahatlıkla halka bir ışık animasyonu ile bildirimler doğru şekilde kullanılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here