PUBG Sistem Gereksinimleri

0
136

PUBG bir savaş oyunudur. Bu oyun da online oyuncularla oynanan bir oyun türüdür. Bu oyunun şuan da çok fazla bir şekilde oynandığını görmekteyiz. Çünkü telefon rehberinize bağlanarak burada bir çok arkadaşınızla da beraber oynayabilmektesiniz. Bu da oyunu çekici kılmaktadır.

Özellikle gençler arasında çok fazla yaygın durumdadır. Özellikle çiftler arasında da bir aktiviteye dönüşmüştür. Bu sebepten dolayı artık çok daha fazla ilgi görmektedir. Ancak bu oyun cep telefonları için ücretsizdir ancak pcler için ücretlidir. Ücreti de 69 TL gibi bir ücrettir. Bu sebepten bir çok insan telefonlarından oynamaktadırlar.

Eski counter strike tadın da olduğundan doalyı bir çok insan rağbet göstermektedir. Bu sebeple uygulamayı yapan kişiler de bunu hem telefonlarla hem de bilgisayarlar üzerinden oynanabilmesine olanak sağlamışlardır. Telefonla ve bilgisayarla giren kişiler aynı alanda oynayabilmektedirler. Bu sebepten çok daha fazla kişi oyuna katılabilmektedir.

PUBG Sistem Gereksinimleri Nedir?

PUBG sistem gereksinimi oldukça fazladır. Çünkü tahmin edildiğinden daha sistematik bir oyundur. Bu da tüm bilgisayarlar da kullanılmasının önüne geçmektedir. Belirli sistem gereksinimi olan bu oyun aynı zaman da bilgisayarlar da çok daha fazla ekran ve alan görüntüsü gibi işlemlerden dolayı oldukça fazla ram ve işletim sistemi gereksinimi duymaktadır.

PUBG sistem gereksinimlerinde minimum sistem gereksinimi şöyle anlatabiliriz;

İşletim sistemi olarak Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 gereksinimi vardır. İşlemci olarak da inter core i3-4340 veya AMD FX-6300 gerekmektedir. Ram en az 6 Gb olmalıdır. Ekran kartı ise GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD7850 gerekiyor bir de depolama alanı gereksinimi vardır. Bu da en az 30 gb’lık bir alan gereksinimi duymaktadır.

PUBG da önerilen sistem ise şöyledir; işletim sistemi 64 bit Windows 8.1 veya Windows 10’dur. İşlemci olarak da İntel Core i5 veya AMD Ryzen 5-1600 önerilmektedir. Ram ise 8 gb ekran kartı da AMD Radeon RX 480 veya Nvidia GTX 1060 olmalıdır. Depolama alanı gereksinimi de aynıdır, oda en az 30 gb ihtiyaç duymaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here