Bol Bol Kullanın Diye!

Zor dönemler geçirdiğimiz bu günlerde şüphesiz ki en çok ihtiyacımız olan şey mobil cihazlarımız için internet. Bol bol sosyal medyada zaman geçirir iken internet paketiniz yetmiyor ve sürekli olarak ücretli yenileme yapmak zorunda kalıyorsanız sizler için bedava internet alabileceğiniz yöntemler aktarmak istiyoruz.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kullanıcıları için aşağıdaki adımları uygulayarak aylık yüksek miktarda internet almak mümkün. Hediye internet için yapabileceğiniz işlemler ise şu şekilde;

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet konusunda en çok tercih edilen ve en çok kampanya yapan firmalar arasında yer alıyor. Turkcell’in çıkartmış olduğu kendi uygulamaları ve anlaşmalı uygulamalar ile hediye internet almak ve kullanmak her zaman mümkün, her zaman kolay!

Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinde yer almakta olan Salla Kazan bunun için en ideal yöntem. Salla Kazan’ı kullanarak her hafta rahat bir şekilde 10 GB’a kadar hediye internet alabilirsiniz. Bir ipucu Salla Kazan uygulamasını aşağı yukarı 15 saniye boyunca sallarsanız %90 internet hediyesi alıyorsunuz. BİP ve Fizy uygulamaları ise Turkcell bedava internet almanız için diğer bir seçenek.

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone bedava internet almak için kendisine ait olan Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz. Diğer operatör firmalarda olduğu gibi Vodafone hat sahipleri de kendileri için hazırlanan bu uygulamayı kullanarak internet alabilir ve kullanabilir.

İnternet Avcıları ise yine Vodafone’a ait olan bir uygulamadır ve haftalık olarak 10 GB internet kazanmanızı sağlar. Hem eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayan, hem de internet kazanmanızı sağlayan bu uygulamayı sık sık ziyaret etmenizi öneririz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom’un müşterileri için oluşturduğu kendi uygulaması olan Online İşlemler farklı zamanlarda yüksek miktarlarda bedava internet kazanmanızı sağlar. Özellikle uygulamaya girerek eksik bilgilerinizi doldurarak hediye kazanabilir ve çeşitli görevlere katılarak günlük 10 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom’a ait olan Sil Süper uygulaması da hem görev yapmanızı, hem de bu görevlerde 10 GB bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir