Instagram Hesap Dondurma

Dünyanın en çok tercih edilen sosyal medya ağı Instagram hesabını kapatmak isteyenler için “ instagram hesap dondurma “ ile ilgili bilgiler aktarmak istiyoruz. İşte tüm detaylar.

0
204

Instagram hesabınızı hangi neden ile olursa olsun kapatmak istediğiniz zaman kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Milyonlarca kişi her gün instagram kullanımı gerçekleştirir iken aynı zamanda çeşitli nedenler ile hesaplarını da kapatmak istiyor. Eğer sizde instagram hesap dondurma nasıl yapılır diye merak ediyorsanız işte detaylar.

Zeoco olarak instagram hesap dondurma nasıl yapılır sorusuna cevap vermek istiyoruz ve başlıyoruz.

Instagram Hesap Dondurma

Kullanmak istemediğiniz instagram hesabını dondurarak geçici süreli olarak erişim sağlanmamasını mümkün kılabilirsiniz. Instagram hesabınızı tamamen kapatmadan önce sizlere son bir şans veriliyor. Bu şans geçici dondurma işlemi olur iken bu işlemi seçip seçmemek tamamen sizin tercihiniz.

Instagram Hesap Dondurma Nasıl Yapılır?

Instagram hesap dondurma işlemini gerçekleştirmek oldukça basit. Ancak her ne kadar mobil bir uygulama olsa da hesap dondurma işlemi sadece masaüstü üzerinden tarayıcı kullanarak giriş yapılabiliyor. Bu yüzden aşağıdaki adımları uygularken mobil cihazınız ile değil bilgisayarınız ile işlem yapmalısınız.

İşte instagram hesap dondurma adımları;

Adım adım instagram hesap dondurma nasıl yapılır sorusunun cevabı şu şekilde;

  1. Profili Düzenle seçeneğine tıklayın.
  2. Hesabımı Geçici Olarak Kapat seçeneğine tıklayın.
  3. Neden Kapatıyorsunuz sorusunun cevabını seçin.
  4. Şifrenizi Girin.
  5. Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna tıklayın.

Unutmayın; yukarıdaki adımları gerçekleştirmek için sadece masaüstü bilgisayarlardan giriş yapmalısınız. Bu menü mobil uygulama ile giriş yapıldığı zaman görünmemektedir.

Instagram Hesap Kapatma

Eğer yukarıdaki adımları uygulayamıyorsanız veya bir yerde takılıyorsanız instagram hesap kapatma işleminin sayfasına ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterlidir.  Bu link instagram hesap dondurma linki sayfasına gitmenizi sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here