İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcralık Olanlara Kredi Veren Bankalar

İcrada olan müşterilerine kredi çıkartan, borçlarını ödemelerini sağlarken bir yandan riskli sınıf nedeniyle yüksek faiz belirleyen bankalar bulunmaktadır. QNB Finansbank, Akbank, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Bankası direkt olarak ödeme faaliyetleriyle ilgili mağduriyet yaşanmaması için detaylı inceleme yapmaktadır. Yine de icralık olanlara kredi verme olanağı bulunmaktadır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu çok düşük olan müşterilerine kredi çıkartma konusunda son dönemde çok daha katı kurallara sahip olan bankaların özellikle uzun vadeli talepleri karşılarken dikkat ettiği biliniyor. Aylık gelirin yanı sıra, geçmişte almış olduğunuz kredileri ödeme durumunuz, aylık ödemeleri aksatıp aksatmamanız dahi doğrudan notunuzu etkilemektedir. Notun riskli seviyede yer alması veya icralık olan müşteriler arasında bulunmanıza neden olması halinde direkt olarak bankaları etkileyecektir.

İcralıklara Kredi Veren Bankalar

İcralık olan şahısların doğrudan kredi alabilmesi amacıyla özel bazı şartlar bulunmaktadır. Güncel kredi yapıları ve faiz oranları nedeniyle her bir müşterinin talebinin karşılanması mümkün olmaktadır. Kredilerin Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi üzerinden alınacak olması durumunda, icralık olduğunuz için işlemler bir miktar daha uzun sürebilmektedir. Talebin tam anlamıyla karşılanabilmesi için özel olarak yeni süreci değerlendirebilir, Ziraat Bankası ortalama faiz oranlarıyla birlikte kredilere sahip olabilirsiniz. Konut satın almak, ihtiyaç kredileri arasında seçiminizi gerçekleştirmek veya doğrudan müşterinin isteğine uygun şekilde icra sürecindekiler tarafından kredilere sahip olmak mümkündür.

Yasal Takiptekilere Kredi Veren Bankalar

100 bin Türk Lirası, 200 bin Türk Lirası gibi toplam borca sahip olmanız fark etmeksizin, direkt olarak anlık faiz oranlarına uygun şekilde sonuç elde edebiliyorsunuz. Borcunuzun kapatılabilmesi amacıyla Ziraat Bankası, Enpara ve TEB bankalarından yardım alabilirsiniz. Genel anlamda pek çok kuruma borcu olan ve ödemekte zorlandığı için yasal takip sürecine girmeye yakın durumda olan müşterilerin sayısı her geçen gün artıyor. Yasal takipte olan, uzun süredir borçlarını ödeyemeyen ve ekstra tutarlar nedeniyle mağduriyet yaşamaya başlayan müşterilerin taleplerinin karşılanabilmesi amacıyla hizmet verilebiliyor.

Yasal takiplere uygun şekilde müşterileri doğrudan istekleri doğrultusunda konut ve ihtiyaç kredilerin alınabilir olması sağlanmaktadır. Yasal takipte olan vatandaşların ve icralık olanların alabileceği kredilerde risk çok daha yüksek olması nedeniyle, bankalar bu durumda çok daha dikkatli olmaktadır. Bundan ötürü, icralık olmanız durumunda size kredi çıkartabilecek olan kurumların belirleyeceği kredi faiz oranları da genel anlamda daha yüksek olacaktır.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Belli başlı kuruluşlara borcu olan vatandaşların özellikle bu borçla ilgili ödemeleri düzenli olarak yapabilme durumu son derece önemlidir. Borcun kapatılması, pek çok kuruma değil de doğrudan tek bir bankaya ödemenin düzenli olarak, borcu yapılandırarak gerçekleştirmek mümkündür. Borcunuzun tutarına uygun bir şekilde yapılandırma sürecinin istendiği gibi sonuçlanması amacıyla her bir müşteriye uzun vadeli krediler verilebiliyor.

Vakıfbank, Yapı Kredi, İş Bankası, QNB Finansbank, TEB, Enpara tarafından her bir müşterinin borcunun kapatılması mümkündür. Hangi bankalara borcunuzun olduğu, kredi alınarak bu tutarın ödenmesiyle ilgili süreci sadece vade ve faiz oranları nedeniyle etkileyecektir. Ortalamanın çok üzerinde faiz oranı belirlemesinden ötürü mağduriyet yaşatabilecek kurumlar yerine, en kısa süre içerisinde en uygun vadeyle kredi veren Garanti Bankası ile iletişime geçebilirsiniz. ING Bank da aynı şekilde Garanti Bankası, QNB Finansbank, HSBC gibi kurumlara olan borcunuzu aynı gün içerisinde ödeyecektir. Böylece doğrudan tüm borçların aynı gün içinde sonlandırılabilir olmasını sağlamaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir