Güncel Kampanyalar

Güncel Kampanyalar

2020 bedava internet alabilmeniz için güncel olarak kullanabileceğiniz uygulamaları, bu yazımızda sizler için derledik. Üç operatöre göre ücretsiz bir şekilde internet kazanabileceğiniz uygulamalar hakkında detaylı bilgiler verdik.

Turkcell 2020 Bedava İnternet Veren Uygulamalar

“Dijital Operatör” uygulaması Turkcell tarafından müşterilerine çeşitli kampanyalar sunan ve sürprizler veren bir uygulamadır. Dijital operatör uygulamasını aktif bir şekilde kullanarak ve güncel kampanyalara katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

“Fizy” uygulaması da Turkcell 2020 bedava internet veren uygulamalardan biridir. Müzik dinleme uygulaması olarak çıkarılmasının yanında, dinledikçe abonelerine bedava internet sunmaktadır.

“BİP” uygulaması, Turkcell tarafından görüntülü görüşme ve mesajlaşma özelliklerini içeren bir uygulamadır. Yine BİP uygulamasında, mesajlaşma özelliğini kullanarak belirli bir seviyenin üzerine çıkan abonelere bedava internet verilmektedir.

“Yaani” uygulamasını ilk defa kullanacaklara özel olarak bedava internet verilmektedir. Uygulamayı indiren ve aktif olarak açıp kullanan abonelere ücretsiz bir şekilde kullanabilecekleri internet hakkı verilmektedir.

Vodafone 2020 Bedava İnternet Veren Uygulamalar

“Vodafone Yanımda” uygulaması, Vodafone abonelerine birçok özel fırsat sunan ve 2020 bedava internet veren uygulamalar arasındadır. Uygulamayı indiren aboneler, kendilerine özel olan profile giriş yaparak en güncel kampanyalardan faydalanabilir; her hafta bedava internet kullanma hakkı elde edebilirler.  Uygulama içerisinde bulunan “hediye çarkı” kısmında haftalık olarak yenilenen hediyeleri görebilir ve her hafta bir tanesine sahip olabilirsiniz.

“İnternet Avcıları” uygulaması vodafone 2020 bedava internet veren uygulamalardan bir diğeridir. Bu uygulamada, eğlenerek zaman geçirebilir; aynı zamanda bedava internet kazanabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, oyun şeklinde sizlere verilen görevleri yerine getirerek belirli haklar elde edersiniz. Bir süre sonra aşama aşama ilerledikçe, bedava internet kaznaabilirsiniz.

Türk Telekom 2020 Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom2020 bedava internet veren uygulamalar arasında en bilineni “online işlemler” uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hattınıza yönelik yapmanız gereken işlemlerin tamamını yapabilirsiniz. Aynı zamanda Türk Telekom müşterilerine özel bedava internet kazanma fırsatını da uygulamayı kullanarak yakalayabilirsiniz.

Aynı zamanda “sil süpür kampanyası” kapsamında da bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya faturalı hatlara özel olarak sunulmuştur.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir