Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi olarak tanımlanan dokümanların özel olarak bankalar tarafından inceleniyor olması, ödeyecekleri tutarın geri alınıp alınamayacağının analizi için gereklidir. Buna bağlı olarak hem kurum kendini güvenceye almış olacak hem de müşterinin talebinin karşılanması sonucunda, ödenen tutar zamanla yüksek maliyetle geri alınabilecektir. Gelir belgesi olmaksızın herkes tarafından erişilebilecek yapıya sahip olan mobil şubeler ve internet şubelerinde hiçbir ek ödeme gereksinimi bulunmaksızın kredi verilebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi

Kişisel veya kurumsal başvurularda Türkiye genelinde her bir işlemin ING Bank ve Enpara gibi bankalar aracılığıyla gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Her dönemde farklı kredi faiz oranları belirleniyor olmasından ötürü, güncel faiz oranlarını direkt olarak kurumların internet şubelerinden inceleyebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Gelir belgesi istenmeden kredi alabilmek için aşağıdaki banka şubelerine gitme olanağınız bulunmaktadır.

  • ING Bank
  • Odeabank
  • Enpara
  • CEPTETEB
  • Aktifbank
  • Nkolay

Hangi Bankalar Gelir Belgesiz Kredi Verir?

Kredi almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken durumların başında, banka tarafından verilecek olan paranın geri ödenebilecek olup olmaması geliyor. Bu nedenle an itibariyle hangi bankalardan gelir belgesiz bir şekilde kredinin alınabileceğine bağlı olarak, güncel ödeme planları da buna uygun şekilde yapılandırılıyor. Kısa vadeli veya uzun vadeli ödeme süreçlerine bağlı olarak gelir belgesiz kredilerde doğrudan kredi notu göz önünde bulundurulur.

Çiftçiler, esnaflar, işçiler, kamuda veya özel sektörde çalışanlar için kredi notuna özel olarak önem verilmektedir. Bundan dolayı, Ziraat Bankası veya QNB Finansbank gibi kurumlarla görüşmek istediğiniz taktirde özel faiz oranlarının yanı maaş dökümü isteyip istemediklerini incelemeniz gerekebilmektedir. Düşük faizle ve uzun vadeli kredi çekmek isteyen vatandaşlar tarafından, hiçbir şekilde gelir belgesi talep edilmeksizin kredi verilmesini sağlamaktadır.

Gelir Belgesi İstenmeyen Bankalar

Belirlenen ödeme takvimlerinde yıllık bazda oluşturulacak olan faiz oranları arasında son dönemde Ziraat Bankası, devlet bankası olma avantajıyla ön plana çıkıyor. Böylelikle başta traktör gibi araçların alınmasıyla ilgili gerekli krediler olmak üzere pek çok kredi türü için çok düşük faiz oranlarından binlerce kişinin yararlanmasını sağlıyor. Türkiye’de yedi gün yirmi dört saat boyunca bu bankaların online işlemler sayfalarına erişebilir, internet şubeleri üzerinden de bilgi alabilirsiniz. Hangi kredi türünü talep etme amacına sahip olduğunuz fark etmeksizin, çiftçiye kredi veren bankalardan yararlanabilir ve tüm süreci özel olarak değerlendirebilirsiniz.

Bankaların Çiftçilere Gelir Belgesiz Kredi Faizleri

Online kredi veren bankalar arasında özel olarak ilgi gören faiz oranları için pek çok bankayla iletişime geçilme olanağı bulunuyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan giriş yapılabilecek şekilde çeşitli online işlemler sayfalarında, kredilere dair genel bilgilere erişilmesi mümkün oluyor. Ziraat Bankası mobil uygulaması ve internet şubesi üzerinden, çiftçilerin desteklendiği paketlerdeki güncel faiz oranlarını incelemeniz yeterli olacaktır.

Her bir paketin birbirinden farklı özelliklere sahip olmasının yanı sıra, hibe olarak tanımlanan tutarlardan tamamen farklı şekilde, talebe uygun kredilerin çıkartılması sağlanmaktadır. Kaç yaşında olduğunuza, sağlık durumunuza, talep ettiğiniz kredinin tutarına ve vade sayısına göre ödemeler şekillenmektedir. Son dönemde çok büyük bir kitlenin doğrudan Ziraat Bankası ve Vakıfbank aracılığıyla avantajlı kredi paketleri arasında seçim yaptığı görülmektedir. Hem kısa ve uzun vadeli paketlerin çeşitli özellikleri doğrudan genel planı etkilemekte hem de yatırımlarınızda başarılı sonuç alma ihtimali artmaktadır. Aynı gün içerisinde tüm evraklarla ilgili başarılı sonuç elde edilebileceği gibi, maliyetin masraflar nedeniyle artması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir