Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

0
116
Bezmialem

Bezmialem randevu nasıl alınır sorusunu tüm merak eden vatandaşlar için araştırıp kaleme aldık. Bezmialem hastanesi bir Vakıf üniversitesi hastanesidir. Bu hastaneye randevu almak vatandaşlar kolay işlemler sonucunda alabilir. Bezmialem hastanesi özel hastaneler gibi MHRS sistemi üzerinden randevu alınmayan hastane gurubunda yer alıyor. Bu hastanenin kendine ait resmi internet sitesi üzerinden randevu hizmeti alabilir veya hangi bölümde muayene olacaksanız o bölümün çağı hattı üzerinden randevu almak mümkündür. Vatandaşların geneli devlet hastanelerine randevu almaktadır. Devlet hastaneleri randevusu ise merkezi bir proje olan MHRS üzerinden alındığı için vatandaşlarda kafa karışıklığı yaşanıyor. Özel ve üniversite hastaneleri için randevu alım işlemleri MHRS sistemi üzerinden alınmamaktadır. Her özel ve vakıf hastanesi kendi bünyesinde oluşturduğu sistem ve numaralar üzerinden randevu hizmeti verir. Vakıf üniversite hastanesi olan Bezmialem için nasıl randevu alınır, nasıl randevu iptal edilir veya güncellenebilir gibi soruların tüm cevaplarını sizler için derledik. İşte merak edilenler…

Bezmialem Randevu Alma

Bezmialem randevu alma işlemi son derece basittir. İstediğiniz bölüme randevu almak için hastaneye gidip saatlerce sıra beklemenize gerek yoktur. Çünkü Bezmialem hastanesi randevu hizmetini internet üzerinden sunmaktadır. Ayrıca vatandaşların randevu alabilmesi için çağrı merkezi hizmeti de hastane tarafından sunulmaktadır. Şimdi hep beraber Bezmialem hastanesine randevu alma adımlarını inceleyelim.

 Bezmialem Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem randevu nasıl alınır sorusunu adım adım açıklamak vatandaşların işini daha kolay hale getirir diye düşünerek adım adım yanıtladık.  Bezmialem hastanesinin sunduğu randevu hizmeti sayfasına internet üzerinden erişim sağlayıp gerekli bilgileri girmeniz randevunuz için ilk adım olacak. Sistem tarafından istenen bilgilerin doğruluğunu teyit ederek hatasız girmeniz gerekiyor. Gerekli bilgileri girdikten sonra poliklinik ve doktor tercihinizi yaparak son aşamada tarih saat hakkında da bilgileri girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Bu işleme online randevu alma işlemi adı verilir. Randevu oluşturmanın en kısa yollarından biridir. Ayrıca hastaneye bünyesinde olan bölümlere ait numaraları arayarak da randevu oluşturmak mümkündür.

Bezmialem Randevu Telefon Numarası

Bezmialem randevu telefon numarası da her bölüm için farklıdır. Bu numaraları arayarak istediğiniz tarih ve saat aralığına destek alarak randevu oluşturabilirsiniz. Bezmialem randevu telefon numaraları ise şu şekilde listelenebilir;

Bezmialem randevu genel numarası: 0212 453 0 453

Bezmialem Dragos randevu numarası: 0212 453 0 453 veya 0216 251 65 65 

Bezmialem Diş randevu numarası: 0212 453 0 453 veya 0212 453 18 50

Belirttiğimiz bu numaraları arayarak temsilci desteği ile hızlıca randevu alabilirsiniz.

Bezmialem Randevu İptali Nasıl Yapılır

Bezmialem randevu iptali nasıl yapılır sorusu ise vatandaşlar tarafından en çok araştırılan soru olarak yer alıyor. Hemen bu sorunun da yanıtını aktaralım. Diyelim ki Bezmialem hastanesinin herhangi bir bölümüne randevu aldınız ve o tarihte acil bir işiniz çıktığı için iptal etmeniz gerekiyor. Bu iptal işlemini yapmak da son derece kolaydır. İster online randevu sistemi üzerinden isterseniz de telefon numarasını arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz. Online randevu sistemine erişim sağladıktan sonra randevu sorgulama iptal seçeneğine tıkladıktan sonra ekrana SMS ile doğrulama işlemi yansıyacaktır. Gerekli bilgiler ile telefonunuza gelen SMS kodunu girerek randevu iptal işleminizi yapabilirsiniz. Telefon ile iptal etmek için ise 0212 453 0 453 numaralı hattı arayarak destek alabilirsiniz. Bu numarayı aradıktan sonra çağrıyı karşılayan temsilciye randevu iptali yapmak istediğinizi belirtip işlemlerinizi daha hızlı hale getirmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here