Bedava İnternet Kazan

Bedava İnternet Kazan

Her dönemde müşterileri için çeşitli olanaklardan yararlanılmasını sağlayan ve bedavaya internet paketlerine ulaşılmasını sağlayan paketler bulunmaktadır. Bazıları için belli başlı hizmetlerin satın alınması, uygulamaların indirilmesi, oyun oynanması gibi şartlar bulunmaktadır.

SMS ile başvuru yapıldığında doğrudan ücretsiz bir şekilde bedava internet elde edilmesini sağlayan paketlerin sayısı hızla azaldı. Bu nedenle herhangi bir başvuru işleminin yapılması için faturalı veya faturasız hat kullanım durumuna göre hareket edilmesi yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom tarafından özel olarak 2020 yılının başından itibaren sil süpür kampanyası, faturasız hatlara ve faturalı hatlara yönelik bedava internet kampanyaları verilmektedir. Elektronik faturalar, bedava 1 GB internet paketleri için bayilerden veya online işlemler için oluşturulan uygulamadan başvuru yapılması mümkün olmaktadır.

Hoş geldin kampanyasında 30 Türk Lirası ve üzerinde yapılacak yüklemelerle birlikte 15 GB olacak şekilde hediye internet paketi alınabiliyor. Faturasız hatlar için geçerlidir. 5 GB Türk Telekom bedava internet paketine sahip olabilmek için ise Sil Süpür isimli uygulamanın indirilmiş olması gereklidir. Bal 4, Bal 8, Bal 12, Bal 16 ve Bal 20 gibi pek çok paket arasından birinin satın alınmasıyla birlikte bedavaya ekstra internet paketi sahibi olunabiliyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone, bedavaya internet paketinden yararlanılmasını sağlamak amacıyla özel uygulamalara ve paketlere yer vermektedir. İnternet avcıları isimli mobil oyunu oynadığınız zaman, Turkcell müşterisiyseniz saatlik veya günlük kullanımı destekleyen hediye internet olanaklarından faydalanabiliyorsunuz. Vodafone yanımda uygulamasını kullanan her bir müşteri için direkt olarak uygulamaya iriş yapıldığında, her Pazartesi 1 GB bedava internete ulaşım olanağı bulunuyor.

Turkcell Bedava İnternet Kazan

Turkcell tarafından müşterilerinin bedava bir şekilde internet paketlerine erişilmesini sağlayabilmek amacıyla 4,5 G hediye internet, BiP uygulaması oluşturulmuştur. Başvurularınızı bu uygulamayı kullanarak yapabilir ve hediye 1 GB kampanyasından faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra her bir gol için, belirlediğiniz takımlar için her golde 100 MB internet paketine sahip olabilirsiniz. Bu paket ise haftalık kullanım süreciyle değerlendirmeye uygun bir yapıda olması nedeniyle dikkat çekmektedir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir