Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

Bu yazımızda son zamanlarda üç operatör tarafından düzenlenen güncel bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

“Senyapdiye Sağlığımız İçin” kampanyası, son zamanlarda ülkemizde meydana gelen Covid-19 virüsünden dolayı Turkcell tarafından düzenlenen güncel bedava internet kampanyaları arasındadır. Her gün 10 bin kişiye 1 GB bedava internet kullanım hakkı verilmektedir. İnternet hakkına sahip olabilmek için Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 14 kural videosunun izlenmesi gerekir. Videoyu izleyen ilk 10 bin kişiye bedava internet verilmektedir.

“Bizce” adlı uygulamayı telefonunuza indirip, her gün yayınlanan kuponları toplayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bizce uygulaması da güncel bedava internet kampanyaları arasındadır.

“İlk Ay Fayda Kampanyası” Turkcell tarafından, bireysel faturalı hatlara geçip 12 ay taahhütte bulunan abonelere özel bir kampanyadır. Abonelerin tarifelerine göre, hatlarına 10 GB, 20 GB veya 30 GB bedava internet yüklenecektir.

“EBA 3 GB internet kampanyası” Covid-19 virüsünden dolayı okulların tatil edilmesi ve uzaktan eğitime başlanması doğrultusunda düzenlenen bir kampanyadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirttiği kanallarda kullanılmak üzere abonelere 3 GB bedava internet verilecektir.

Vodafone Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

“Eğitim Bilişim Ağı (EBA)” kampanyası, Vodafone güncel bedava internet kampanyaları arasındadır. Okulların tatil olması ve uzaktan eğitim sürecine başlanılmasından dolayı, her aboneye eğitim platformlarında kullanılmak üzere 6 GB bedava internet verilecektir.

“4.5G Kullan Kazan” kampanyası, Vodafone tarafından sim kartın 4.5G uyumlu olması durumunda bedava internet imkanı sunulmasını sağlayan kampanyadır. 4.5G kullanıcıları, devamlılık gösterdiği sürece 10 GB’a kadar bedava internet hakkı elde edebilirler.

“Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatları” adlı kampanya da Vodafone tarafından abonelerine özel sunulan güncel bedava internet kampanyaları arasındadır. Farklı sürprizler arasında doyasıya kullanabileceğiniz bedava internet seçeneği de bulunmaktadır.

Türk Telekom Güncel Bedava İnternet Kampanyaları

“Hoş geldin Kampanyası”, yeni Türk Telekom abonesi olan müşterilere özel hazırlanmıştır. Kampanyaya göre abone olunduktan sonraki ilk ay 15 GB bedava internet verilmektedir.

“Sil Süpür” kampanyası da Türk Telekom güncel bedava internet kampanyaları arasındadır. Her hafta uygulamaya giriş yaptığınız takdirde bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir