10 GB İnternet Nasıl Alınır?

10 GB İnternet Nasıl Alınır?

10 GB internet alma yöntemlerini anlattığımız bu yazımızda, üç operatörün hepsinde izlemeniz gereken adımları anlattık. İşlemleri sırasıyla uygulayarak 10 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 10 GB İnternet Nasıl Alınır?

“Hoş geldin 10 GB” kampanyası, Turkcell operatörüne yeni geçmiş abonelere özeldir. Buna göre, Fizy ve dergilik uygulamalarında kullanılmak üzere 5+5 şeklinde toplam 10 GB internet hediyesi verilmektedir.

“Uçuran 10 GB paketi” kampanyasında, tarifenizde bulunan 10 GB internete ek olarak Fizy uygulamasında ve BİP uygulamasında geçerli olmak üzere 10 GB hediye internet de kullanıcılara sunulmaktadır.

“10 + 10 GB internet paketi” de 10 GB internet alma yöntemlerinden biridir. Bu hediye internete sahip olmak için üç haftalık sürecek 10 GB internet paketi almanız gerekir. Bu paketi aldıktan sonra hattınıza hediye olarak kullanabileceğiniz 10 GB internet yüklenecektir.

Vodafone 10 GB İnternet Nasıl Alınır?

“Uyumlu Genç 7” tarifesi, Vodafone Freezone abonelerine özeldir. Bu tarifeye geçtikten sonra normal tarifenizde bulunan 11 GB internete ek olarak, ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir. Bu 10 GB interneti almak için, tarifeye geçişi online işlemler üzerinden yapmanız gerekir.

“Uyumlu Genç 11” tarifesi de Freezone aboneleri için geçerlidir. Bu pakete geçiş yapanlara özel olarak, tarifede bulunan 15 GB internete ek olarak, ilk ay kullanabileceğiniz 10 GB internet hattınıza yüklenecektir.

“Vodafone’a Hoş Geldin” hediyesi kampanyası adıyla başlatılan bu kampanya da 10 GB internet alma yollarından biridir. Hediye interneti alabilmek için uyumlu genç tarifelerine geçiş yapmanız gereklidir. Böylelikle 1 ay geçerli olacak 10 GB ücretsiz internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB İnternet Nasıl Alınır?

“Selfy Efsane 10 GB kampanyası” kapsamında, faturalı hat sahiplerine özel 10 GB internet sunan tarife mevcuttur. Kampanyaya katılmak için “EFSANE 10” yazdıktan sonra “4545” numarasına mesaj atmanız yeterlidir.

“Mis 10 GB” paketi de Türk Telekom 10 GB internet alma yöntemlerinden biridir. Ayda 44 TL yükleme yaparak 10 GB internet alabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için “MIS 10GB” yazdıktan sonra “5555” e göndermeniz yeterlidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir