5 GB Bedava İnternet

5 GB Bedava İnternet

Bedava internet kampanyalarından yararlanabilmek için özellikle kaç GB paketlerin ücretsiz şekilde verildiğinin öğrenilmesi gerekmektedir. An itibariyle Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone müşterilerine farklı şartları karşılamaları durumunda erişebilecekleri şekilde bedava internet verilmeye devam edilmektedir.

Telefondan yapılacak mobil uygulama indirme ve bu işlemin ardından başvurma işlemlerinde de herhangi bir müşterinin mağduriyet yaşamamasına özen gösterilmektedir. Binlerce kişi için tek seferlik veya düzenli olarak aylık ücretsiz paketler halinde bedava internet verilebiliyor.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet

Yeni yıla özel kampanyaları arasında 5 GB olarak belirlenen bedava internet paketi de bulunan Türk Telekom ile online başvurularınızı yapabilir ve yeni paketleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu süreçte aylık bazda verilen 5 GB güncel paket çeşitlerine uygun şekilde hiçbir ücret ödenmeden internete girişi destekleyen paketlerin kullanımı mümkün olmaktadır. Mobil cihazlardan, şubelere gidilerek veya bilgisayardan Türk Telekom hesabınıza girdiğinizde de her bir tarifeyi, hediye paketini öğrenebilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet

Vodafone yanımda abonesi olan müşteriler tarafından ilk başvuru işleminin ardından her ay 5 GB gibi son derece önemli bir paket için başvuruda bulunulabiliyor. Hediyenin alınabilmesi için Vodafone Yanımda isimli mobil uygulamanın kullanılması ve buna uygun şekilde taleplerin online işlemler paneli üzerinden verilmesi gerekmektedir. 12 ay boyunca her ay tarifeyle ilgili işlemlerin 5 GB olmak kaydıyla, toplamda 60 GB’ye kadar ücretsiz olarak verilmesi dikkat çekiyor.

Turkcell 5 GB Bedava İnternet

Turkcell müşterileri tarafından 5 GB bedava internet ile ilgili talepler, Platinum Black kullanan kişiler için özel olarak gerçekleştirilebilecek bir yapıya sahip olmaktadır. Sadece Platinum üyesi olmak gerekmemektedir. Farklı bir 5 GB internet paketi için yapılacak başvurular da direkt olarak Lifecell sayesinde yapılabiliyor.

Haftalık ve aylık olan paketlerin birbirinden farklı yapısı ve başvuru şartları olduğu için, müşterilerin genel kurallara ve şartlara uygun şekilde hareket etmesi gerekmektedir. BiP kullanan aboneler de aylık taleplerini 5 GB bedava başvuru şartlarına uygun bir şekilde resmi internet sitesinde özel olarak gerçekleştirme olanağı bulunmaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir