10 GB İnternet Veren Yöntemler

10 GB İnternet Veren Yöntemler

Yılın belirli dönemlerinde, operatörler tarafından abonelerine özel olarak düzenlenen kampanyalar bulunmaktadır. Bu yazımızda güncel olarak 10 GB internet veren yöntemleri anlatacağız.

Turkcell 10 GB İnternet Veren Yöntemler

Turkcell, farklı operatörlerden geçiş yapan kullanıcılara özel “Hoş geldin 10 GB” kampanyası sayesinde, Turkcell’e geçiş yapanlara 10 GB internet vermektedir. Bu yöntemden faydalanmak için hattınızı Turkcell’e taşımanız yeterli olacaktır.

“Uçuran 10 GB paketi” kampanyasına katılarak Fizy ve BİP uygulamalarında kullanmak üzere toplamda 10 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınıza yüklenen internet hakkınızı, bir aylık süre boyunca kullanabilirsiniz.

“10+10 GB internet paketi” kapsamında üç hafta boyunca geçerli olacak internet paketi alanlara, 10 GB Turkcell tarafından hediye ediliyor. 10 GB internet veren bu yöntemi kullanarak yirmi bir gün boyunca internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Vodafone 10 GB İnternet Veren Yöntemler

“Süper uyumlu tarife” fırsatları arasında 10 GB internet hediyesi bulunmaktadır. Aboneler bu tarifeye geçtikten sonra ilk ay kullanılmak üzere 10 GB hediye internet alacaklardır. Tarifeye geçiş yapmak için Vodafone Yanımda uygulamasından gerekli adımları takip etmek yeterli olacaktır. Tarife bilgileri sekmesinden, tarifenizi düzenleme kısmına gelerek süper uyumlu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

“Uyumlu Genç” tarifesi de vodafone 10 GB veren yöntemlerden biridir. Tarifeye göre, yeni geçen abonelere özel bir ay boyunca kullanılmak üzere 10 GB internet verilmektedir. Yine bu işlemi de Vodafone Yanımda uygulamasından gerçekleştirebilirsiniz.

“Uyumlu Genç 7” tarifesine taahhütte bulunmadan geçebilir ve ilk ay geçerli olmak üzere 10 GB hediye internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Bu hakkı elde edebilmek için online olarak bu tarifeye geçiş sağlamanız gerekir.

Türk Telekom 10 GB İnternet Veren Yöntemler

4.5G uyumlu sim karta sahip olan kullanıcılar için Türk Telekom, 10 GB internet hediyesi  vermektedir. Türk Telekom bayilerine giderek sim kart değişim işleminizi halledebilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB internet veren yöntemlerden bir diğeri ise hattınıza yüklü miktarda TL yüklemesi yapmaktır. Buna göre, yükleyeceğiniz miktar belirli bir sınırın üzerinde olursa, Türk Telekom tarafından size özel hediye 10 GB internet tanımlanabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir