Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Tüm operatörlerin abonelerine sunduğu hediye internet veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu yazımızda üç farklı operatörün hizmet verdiği, hediye internet alabileceğiniz uygulamaları tanıtacağız.

Turkcell Hediye İnternet Veren Uygulamalar

“Turkcell TV” uygulaması sayesinde telefonunuzdan televizyon izleyebilirsiniz. Turkcell, abonelerine özel olarak uygulamayı indirenlere 5 GB hediye internet vermektedir.

“Fizy”, Turkcell tarafından kullanıcılara sunulmuş bir uygulamadır. Uygulama sayesinde hediye internet sahibi olarak, kendi paketinizden harcamadan müzik dinleyip video izleyebilirsiniz.

“BİP” uygulaması da bedava internet kazanabileceğiniz Turkcell hediye internet veren uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamayı indirdikten sonra tarifenize ek olarak hediye 5 GB internet kullanma hakkını elde edebilirsiniz.

“Lifebox” adı verilen uygulama da Turkcell tarafından hizmete sunulan, fotoğrafları saklayabileceğiniz depolama alanı işlevi görür. Bu özelliğinin yanında kullanıcılarına uygulamayı daha rahat kullanabilmeleri için 5 GB hediye internet verir.

“GNÇ” uygulaması, gençlere özel fırsatların sunulduğu ve her hafta hediye internet veren uygulamalar arasındadır.

Vodafone Hediye İnternet Veren Uygulamalar

“Vodafone yanımda” uygulaması aracılığıyla hediye internet sahibi olabilirsiniz. Haftalık yenilenen ve kullanıcılarına özel fırsatlar sunan bu uygulamanın “bana ne var?” kısmında bulunan çarkı çevirerek, size tanımlanan miktarda hediye interneti belirtilen sürede kullanabilirsiniz.

Uygulama sayesinde, güncel kampanyaları kontrol ederek aylık veya haftalık olarak sizlere sunulan hediye internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

“İnternet Avcıları” uygulaması da Vodafone hediye internet veren uygulamalardan biridir. Oyunda belirli bir seviyeye geldikten sonra hattınıza hediye internet paketi tanımlanır.

Türk Telekom Hediye İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom “online işlemler” uygulamasını kullanarak, aboneler için sunulmuş hediye internet kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Online işlemler uygulamasına özel “Mobilist” paketlerine geçiş yaparak 5 GB internet kullanımını hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca sürekli olarak devam eden ve belirli tarihleri kapsayan kampanyalardan haberdar olmak için, online işlemler uygulamasını aktif olarak kullanmanız sizin için faydalı olacaktır. Uygulama üzerinden “Selfy” paketlerinin avantajlarından faydalanabilir; Türk Telekom hediye internet kullanımının tadını çıkartabilirsiniz. Tarifede kalacağınız süreye özel olarak size verilecek hediye internet paketlerinin kotası artırılabilir. Bununla birlikte uygulama üzerinden yapacağınız fatura ödemelerine özel olarak hediye internet kazanabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir